KONST / Litografier / Färglitografi 13073496
nr 1307 3496
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 226/350, Musse Pigg. Motivet: 37x24 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:15:23
100 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin